Další obchody: Motodoplňky Snow&Ski Bílé zboží Elektro Mobilní telefony Digitální fotoaparáty Parfémy Pneumatiky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

elektrokola MAXBIKE | E-MAXBIKE

E-MAXBIKE  Jako prodejci kol MAXBIKE jsme pro Vás ve spolupráci s firmou Elektrosport s.r.o. připravili nabídku skvělých elektrokol. Spojení vyspělých technologií a dlouholeté tradice kol MAXBIKE dává vzniknout zcela nové nabídce exkluzivních bezkonkurenčně vybavených elektrokol E-MAXBIKE. Vyberte si ze široké nabídky kol, zvolte si technologii pohonu, kterou preferujete a my Vám do týdne vytvoříme elektrokolo vašich snů.

http://e-maxbike.cz/

NABÍDKA POHONŮ:


Se středovým motorem

Revoluční novinka v přestavbách kol na elektropohon. Středový motor 250W přináší optimální rozložení hmotnosti a zároveň možnost využití převodů kola pro motor. Díky tomu lze podřadit na lehký převod a motor vám do kopce pomůže mnohem větší silou. Kit se montuje na místo původního středu. Součástí je nový „jednotalíř“ s volnoběžkou a nové kliky. Motor má v sobě integrovanou řídící elektroniku s PAS senzorem a napojí se na něj už pouze jednoduše akumulátor a skrze vodotěsné konetory ovladače na řidítkách akcelerátor, brzdové páčky s odpojovači a velký displej s ovládacími tlačítky).

S elektrosadou Bionx

Kanadská společnost BionX je je považována za výrobce nejlepšího elektromotoru pro jízdní kola na světě. Nabízíme pravděpodobně nejdokonalejší elektro sadu na světě, která už po několik let sbírá plusové body po celém světě. Její obrovskou předností je komplexnost, celková kvalita zpracování, jednoduché ovládání a maximální možná míra nastavitelnosti. 

S předním pohonem Excimer

Úžasná elektrosada Excimer do předního kola, kterou dodává výhradně Elektrosport s.r.o. je absolutní špičkou mezi předními motory. Elekrosada je určena primárně pro Holandský trh. Z toho vyplývají i její parametry. Dokonalý design baterie, velmi tichý chod motoru a vysoce kvalitní LED displej se 6 asistenčními stupni zaujme i velmi náročné uživatele.

Elektrosady Excimer jsou ideální volbou pro zájemce o elektrokolo, které se bude vyznačovat velmi tichým a kultivovaným provozem, účelností, skvělým designem a hlavně kvalitou bez kompromisů. Tyto pohony byly vyvinuty pro elekrokola Votani, která patří mezi špičku v Holandsku, kde cyklisté patří mezi nejnáročnější zákazníky.

Za přívětivou cenu Vám nabízíme elektrosady, které splňují požadavky západního trhu. Na první pohled zaujme dokonalý design baterie s kapacitou 9Ah umístěné v robustním, avšak lehkém nosiči. Baterie je osazena Li-Ion články Sony, které zajistí dlouhou životnost baterie s dojezdem 70 – 85 Km na jedno nabití. Volitelně lze objednat baterii 11 Ah za doplatek 2490.-.

Nadstandardní dvanácti magnetový RPM snímač zajišťuje přesnost snímání a okamžité reakce systému, pro pro bezpečnou a plynulou jízdu.

Advanced LED displej může směle konkurovat dražším systémům s LCD. Přepínání mezi 6 asistenčními stupni je navíc realizováno prostřednictvím dvou tlačítek. Kvalita zpracování je s běžnými LED displeji nesrovnatelná.

Kapitolou samou pro sebe je použitý HUB motor. Speciální uložení komponent společně s použitím vysoce kvalitních materiálů zajišťuje motoru extrémně tichý chod i při vysokých zátěžích.
zpětmotodoplňky, motorky, motocykly      


Provozovatel: BPS-koupelny s.r.o., Pavlovského 673/39, 747 07, Opava,
e-mail: info@cyklosvet.cz tel. 730 893 970

Naše další obchody: Motoeshop.cz - Motodoplňky | SnowSki.cz - Vybavení pro zimní sporty


Provozováno na systému PremiumSHOP
Cyklosvět.cz - Internetový obchod cyklistika jízdní kola, cykloshop s cyklo vybavením.
Dovážíme značky Lapierre, Selev, IRC, ZAMO, PROGRIP, FIRSTRACING a Dainese.
Duše a pláště, přilby a helmy, chrániče, rukavice, brýle, vidlice a tlumiče, brzdy.