Další obchody: Motodoplňky Snow&Ski Bílé zboží Elektro Mobilní telefony Digitální fotoaparáty Parfémy Pneumatiky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

celá kola a rámy na objednávku | PINARELLO

kola PINARELLO

   Nechceme vás ohromit šíří naší nabídky, ale nabízíme Vám možnost objednat si v naší prodejně v Opavě kola italské značky PINARELLO. Je to tak, že většina internetových obchodů stejně kola na prodejnách nemá, takže si vyberte to co se vám líbí a my se budeme snažit vyjít co nejrychleji vstříc vašim požadavkům.

kola PINARELLO naleznete na stránkách (klikněte pravým tlačítkem na myši a Otevřít v nové záložce):
www.pinarello.com
www.pinarello.cz

   Vaší výhodou jsou tři garanční prohlídky zdarma, záruční a pozáruční servis přímo na prodejně a hlavně se o vaše kolo budeme starat jako by bylo naše vlastní.  
   Dejte nám vaše požadavky na model, výběr kol pedálů a my vám zjistíme dostupnost a cenu pro vámi vybraný model. PINARELLO vám nabízí každý model v několika barvách na různých sadách a zapletených kolech.
   Poptávku posílejte na e-mail
info@cyklosvet.cz nebo vše vám zodpovíme na tel. č. 734 253 961

Historie PINARELLO
   Dějiny jedné z nejznámějších cyklistických značek se začaly psát již roku 1922, kdy se v Cateně di Villorba narodil jako devátý ze dvanácti dětí Giovanni Pinarello. Narodil se do nelehké doby, která byla poznamenávána dvěma světovými válkami a i přesto byl život zakladatele značky poznamenán dvěma sny. Tím prvním byla profesionální cyklistická kariéra. Toto přání se mu vyplnilo v roce 1947, kdy po více jak šedesáti vítězstvích v kategorii amatérů dostal svojí vlastní profesionální smlouvu. Se závodní cyklistikou začal Giovanni když mu bylo sedmnáct. Souběžně ale od patnácti let pracoval v dílnách Paglianti. Jednoduchou rovnicí dojdeme k závěru, kam se ubíraly další aktivity tohoto velikána po roce 1952, kdy ukončil aktivní kariéru.
   Léta závodění Giovanna přivedla na důležitou myšlenku, a to spojení obchodu a propagace. Spolu se štěstěnou a 100 000 lirami, půjčenými od již tehdy slavného stavitele Bottechii, si v roce 1952 Giovanni otevřel svůj první obchod v Trevisu. Ekonomicky prosperující kraj připravil úrodnou půdu pro rozmach firmy a tak již po několika letech, přesněji roku 1957 podporovala značka Pinarello první regionální tým Padovani. Rok 1960 pak znamenal vstup do opravdové profesionální cyklistiky, kde se s většími či menšími úspěchy pohybuje dodnes.
   V současné době se o chod firmy starají jeho potomci. Dcera Karla a jeho dva synové, Fausto a Andrea.zpětmotodoplňky, motorky, motocykly      


Provozovatel: BPS-koupelny s.r.o., Pavlovského 673/39, 747 07, Opava,
e-mail: info@cyklosvet.cz tel. 734 253 961

Naše další obchody: Motoeshop.cz - Motodoplňky | SnowSki.cz - Vybavení pro zimní sporty


Provozováno na systému PremiumSHOP
Cyklosvět.cz - Internetový obchod cyklistika jízdní kola, cykloshop s cyklo vybavením.
Dovážíme značky Lapierre, Selev, IRC, ZAMO, PROGRIP, FIRSTRACING a Dainese.
Duše a pláště, přilby a helmy, chrániče, rukavice, brýle, vidlice a tlumiče, brzdy.